MENU

Bytový dům Barvy

Nová éra bydlení na LesnéBydlení v moderní funkcionalistické stavbě v obklopení zeleně

Třípodlažní bytový dům Barvy je unikátní projekt, který pro vás připravujeme v oblíbené městské části Lesná. Nadčasovou funkcionalistickou stavbu v moderním duchu jsme vybavili devíti krásnými byty o dispozicích 2+kk a 4+kk.

V minimalistickém domě nechybí řada moderních technických prvků, které zaručí komfortní bydlení. Podlahové topení, okna s izolačním dvojsklem a solární ohřev vody srazí vaše náklady na energie na minimum.

O bezpečnost se postará elektronický zabezpečovací systém a domácí telefon s kamerou.  A pro příjemné trávení času na čerstvém vzduchu, jsme byty vybavili prostornými terasami a předzahrádkami, na kterých můžete grilovat, chytat bronz nebo pěstovat bylinky.

Není divu, že po originálních bytech na Lesné se jen zaprášilo. Máme toho ale víc.

Líbí se vám naše projekty?

Bydlení v centru města s výhledem na Petrov a přitom v skrytém domku s privátním dvorkem nemusí být sen. Projekt apartmány Hybešova je to toho důkazem!

A protože víme, že bydlení ve městě není pro všechny, postavili jsme také komfortní rodinné domy Alea v Říčanech u Brna, kde máme stále ještě několik volných míst.

Ještě nejste rozhodnuti? Nevadí, u nás se stále něco děje, mrkněte na připravované projekty, nebo nám nechte váš e-mail * a my vás informujeme o všech novinkách jako první.

 

Tento dům je výjimečný svým technickým provedením na hranici pasivního domu, vysokými standardy, a především svou polohou. Lesná je velmi žádaná část města, navíc urbanisticky dlouhodobě ustálená, proto není jednoduché zde postavit bytový dům. A už vůbec ne s jedinečným výhledem na údolí Obřan a Maloměřic, věže starého Brna a zároveň na Pálavské vrchy na horizontu, to prostě neomrzí.

Ing. Jan Procházka , technický dozor investora

Na projektu Barvy se mi líbí kombinace skvělé lokality s jedinečným charakterem projektu. Lesná je typická svou zelení a perfektní občanskou vybaveností, a stejně vysoké kvality nabízí i bytový dům. Solární panely pro ohřev teplé vody v koupelně a rekuperační jednotky skvěle doplňují exkluzivní zařizovací prvky. V projektu jsou použity vůbec nejdražší standardy na brněnském developerském trhu. Bonusem jsou zahrádky a prostorné terasy, kdy z vyšších pater dohlédnou rezidenti na Hády a Pálavu.

Ing. et Ing. arch. Kateřina Dufková , develop manager

Ceník

Označení Dispozice Celková plocha Terasy lodžie/zahrada Parkovací místo Stav Cena se zákonným DPH

Lokalita nemovitosti

 

Městská čtvrť Lesná, které je od roku 1990 nedílnou součástí Brna-sever, se právem řadí k nejkrásnějším lokalitám jihomoravské metropole. Již v době svého vzniku v 60. letech minulého století budila pozornost doma i v zahraničí. Urbanistický koncept, který bývá pro svůj svébytný charakter přirovnávána k finské Tapiole, je v rámci Brna skutečným unikátem. Právě severské předměstí se stalo pro tvůrce zdrojem inspirace. Architekti sídliště se rozhodli pro zcela nový koncept výstavby, jehož cílem bylo využít zdejšího terénu a zelených ploch. Na prostranství bývalého vojenského cvičiště začaly od roku 1964 vyrůstat bytové domy, aniž by však došlo k masovému zastavění prostoru. Díky tomu se udržel dostatek místa, které mohou obyvatelé využívat k nejrůznějším volnočasovým aktivitám. Zachování původní urbanistické struktury odlišuje Lesnou od typických brněnských sídlišť a zajišťuje klidné a příjemné bydlení disponující kvalitní občanskou vybaveností.

V centru Lesné se nachází pošta, lékárny, několik stravovacích zařízení a supermarkety, které nabízí možnost pohodlného nakupování kdykoli během dne. Výhodou je také poliklinika, která sdružuje lékařské ordinace všech zaměření pod jednou střechou. Maminky s malými ratolestmi jistě ocení několik hřišť, pískovišť nebo dětskou hernu a kavárnu. Ve čtvrti se rovněž nachází mateřské a základní školy, speciální vzdělávací zařízení či Centrum volného času. K volnočasovým aktivitám je možné využít krytého plaveckého bazénu, navštívit posilovnu nebo zažít trochu adrenalinu v lanovém centru. Samozřejmostí je vynikající dopravní obslužnost, kterou zajišťují tramvajové linky či autobusové spoje. Pokud vlastníte automobil, není nic jednoduššího než se napojit na hlavní tah a během pár minut se pohodlně přesunete do středu města, které nabízí nepřeberné spektrum možností, jak využít volný čas.

Lokalita je dokonalou kombinací bezprostřední blízkosti přírodních krás v kombinaci s perfektní dostupností centra města, na něž se obyvatelům Lesné nabízí kouzelné výhledy. Strategickou polohu ocení rodiny s dětmi stejně jako jednotlivci hledající bydlení v prestižní městské čtvrti.