MENU

Ski & Mtb Apartments Vrchlabí

Celoroční aktivní bydlení na horáchČeské hory zažívají v posledních letech doslova renesanční věk. A právě tento potenciál jsme se rozhodli zhmotnit v malebné krkonošské obci Vrchlabí, kde pro Vás exkluzivně připravujeme projekt polyfunkčního domu Ski & Mt. bike apartments.

Naší vizí bylo vystihnout genia loci místa a vytvořit špičkovou moderní podhorskou stavbu zcela soudobého designu. Jedinečný projekt bude sestávat z komerční části určené k pronájmu (autoservis, pneuservis s provozovnou a showroomem v patře) a vlastních apartmánů určených k prodeji. Od počátku bylo naším cílem vytvořit projekt, v němž se bude snoubit moderní bydlení s komfortem hotelového zázemí. Výsledkem je soubor 35 nadstandardně zařízených apartmánů o dispozicích 1+kk až 3+1, které budou doslova výkladní skříní nejmodernějších materiálů a technologií. Těšit se můžete na stěrky v koupelnách, podlahové vytápění, rekuperaci nebo inteligentní systém pro dálkové ovládání topení a světla, zabezpečovacího systému a otevírání na dálku pomocí číselného kódu. Komfort majitelů ještě zvýší možnost využít recepce, snídaňárny, vlastního wellness či dětského koutku, aniž by se vzdali pohodlí vlastního domova. Dostatečný počet zastřešených venkovních parkovacích míst je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

A šli jsme ještě dál. Přestože náš projekt nabídne možnost celoročního pohodlného bydlení v horách, bude současně skvělou investiční příležitostí. Apartmán můžete kdykoli využít pro vlastní dovolenou a ve zbývajícím čase ho výhodně pronajmout! Právě nyní se můžete také sami zapojit a podílet se na konečném vzhledu Vašich prostor.

Vlastní apartmán ve Vrchlabí je naplněním snu o moderním chalupaření v 21. století!

Lokalita nemovitosti

 

Malebné horské městečko, situované v severní části Královéhradeckého kraje na evropském veletoku Labe, bývá právem nazýváno „bránou Krkonoš“. Lokalita, označovaná dříve také německým názvem Hohenelbe či latinsky Albipolis, byla známá již v době středověku, kdy se o ní roku 1359 objevuje první písemná zmínka. V následujících letech zažívalo městečko obchodní konjunkturu, kterou ve 20. století doplnil rozmáhající se cestovní ruch, jenž s přestávkou dvou světových válek láká české i zahraniční turisty dodnes.

Polyfunkční dům Ski & Mt. bike apartments je situován na rozhraní průmyslové a obytné části obce, nesoucí označení Hořejší Vrchlabí. Svou polohou představuje výjimečnou kombinaci městského zázemí v kouzelném podhůří Krkonoš, téměř na dosah všem klenotům, které může tato lokalita nabídnout. Areál domu poskytne svým vlastníkům komfortní zázemí, zahrnující dostatečný počet zastřešených parkovacích míst, vlastní wellness či dětský koutek. Tuto lákavou nabídku doplňuje výborná občanská vybavenost, kterou obec Vrchlabí nabízí. Samozřejmostí je dostatek nákupních možností, stravovacích zařízení a dalších služeb. Pro milovníky historie a kultury je možné navštívit některou z architektonických pamětihodností či kulturních institucí, například renesanční zámek nebo některou z expozic místního muzea. Dominantou této lokace však zůstává především podmanivá horská krajina, kterou oceníte v letní i zimní sezóně. Ať už navštívíte ski areál Herlíkovice-Bubákov, Kněžický vrch, Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou, Rokytnici nebo Harrachov, rozhodně se nebudete nudit. Pro naše klienty máme navíc sjednané zajímavé slevy!

Ať již patříte k milovníkům zimních sportů či obdivovatelům horských krás, představuje Vrchlabí ideální volbu, která v sobě kombinuje atraktivní prostředí ohromujících krkonošských masivů, skvěle vybavený ski areál a úžasně čerstvý vzduch spolu s komfortním bydlením protkaným kapkou luxusu. Chcete-li během roku uniknout každodennímu shonu, je pro Vás Vrchlabí ideální volbou.