MENU

Rodinný dům Hostislavova

Bytové jednotky vznikly v prostorách cihlového rodinného domu, situovaného v žádané brněnské lokalitě Žebětín. Útulné byty představují skvělé místo k bydlení, které kombinuje krásnou přírodu s dobrou dosažitelností centra města.

Ačkoli se jedná o menší dům, svým nájemníkům nabízí příjemné bydlení. Téměř domáckou atmosférou ještě posiluje velká zahrada plná zeleně, kde mohou rezidenti v klidu relaxovat nebo ji využít ke společenským setkáním. Při výstavbě jsme dbali na maximální využití prostoru, díky čemuž vznikly logicky členěné byty o dispozicích 1+kk až 2+kk. O vzdušnost interiéru se postarala bílá výmalba stěn spolu se zařizovacími prvky ve světlých tónech, které jsou v podkroví kombinovány se stylovými dřevěnými trámy.

Komfort nájemníků zvyšují nově vybudované koupelny vybavené sprchovým koutem a topným žebříkem. Ohřev teplé vody a vytápění je v bytech zajištěn prostřednictvím plynového kotle. Na zajištění tepelné pohody v domě se podílejí nová plastová okna. Aktuální trend moderního bydlení s komplexním zázemím pomáhá naplňovat společná prádelna s pračkami. Parkování je možné za poplatek u domu či v okolních ulicích.