MENU

Rezidence Diamant

Když se neotřelá architektura snoubí s přitažlivou lokalitou, vznikne skutečný klenot. Přesně takovými slovy je možné popsat náš nový projekt bytového domu, který pro Vás připravujeme v prostředí brněnských Pisárek.

Jedinečný objekt s moderní vizáží bude přehlídkou toho nejlepšího, co současná stavební technologie nabízí. Stylová stavba nabídne luxusní bydlení s veškerým dostupným komfortem za předpokladu maximálního využití terénu. Strukturou bude kopírovat jižní svah, který zároveň pokryje komplex teras a zahrad. Součástí přístupové cesty k domu bude designově řešený parkovací automat, který bezpečně uloží automobily na svá místa. Novou dimenzi světového „New York style“ dodá projektu výtah, z něhož budoucí majitelé vstoupí přímo do svých apartmá.

Na jednotlivých podlažích bude situováno pět nadstandardně řešených bytových jednotek, které zhmotňují aktuální požadavek prosvětleného prostoru a vzdušnosti. Vyhledávaný trend otevřenosti a propojení s exteriérem naplní prosklené plochy spolu s terasami, které vyzvou k relaxaci v lákavém prostředí upravené zeleně.

Již brzy pro Vás začneme tento „diamant“ brousit k dokonalosti!

Lokalita nemovitosti

 

Bez nadsázky lze říct, že městská čtvrť Pisárky patří k nejkrásnějším brněnským lokalitám. Strategické umístění blízko centra města a současně v dosahu bohaté zeleně činí ze zdejšího bydlení atraktivní záležitost. Prestižní lokace nabízí perfektní ideu domova pro rodiny s dětmi stejně jako pro jednotlivce hledající nemovitost na prestižní adrese. Kompletní občanské zázemí je samozřejmostí, stejně jako vynikající dopravní obslužnost.

Pisárky poskytují ideální výchozí bod, ať se již rozhodnete vyrazit za kulturou nebo načerpat energii do přírody. Nedaleko ležící upravený park je přivaděčem k Pavilonu Anthropos, který svým návštěvníkům zprostředkuje dějiny pravěkého osídlení Moravy a Evropy. Další možnost uniknout ruchu velkoměsta nabízí zákoutí Libušina údolí, odkud se příjemnou procházkou dostanete až k funkcionalistické rozhledně v lesoparku na Kamenném vrchu. Zájemci o architekturu naopak ocení možnost obdivovat urbanistické koncepty na ulici Veslařská a nedalekých Hlinkách, které se pyšní nádhernými vilami z přelomu 19. a 20. století. Touhu po zábavě do puntíku splní pulzující centrum města, které nabízí nejrůznější možnosti společenského vyžití.