MENU

Rezidence Chrlice Place

Pohodlně doma zaparkovat, jít si zaplavat do bazénu a příjemně se občerstvit ovocem z vlastní zahrádky. Sen? Vůbec ne. Vítejte v rezidenci Chrlice Place!

Představujeme Vám jedinečný bytový dům, v němž se snoubí výjimečná architektura s komfortním zázemím. Projekt jsme zasadili do slunných brněnských Chrlic. Klidná lokalita s dostatkem zeleně a výborná dostupnost centra města tvoří z Chrlic perfektní lokalitu pro rodinné bydlení.

Rezidence nabídne pouze devět nadstandardně zařízených jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Perfektní dispoziční členění zajistí dostatek úložného prostoru, který ještě rozšíří sklepní kóje, kočárkárna a vnitřní i venkovní parkovací stání. Trendové propojení s exteriéry zajistí stylové terasy a vlastní zahrádky, které jsou již zahrnuty v ceně. To vše doplní soukromá zahrada s luxusním bazénem, o který se nebudete muset vůbec starat. Naopak, pravidelnou údržbu obstará zajištěná správa. Vy si tak budete moci užívat veškerého pohodlí bytu, a přitom využívat benefity, které nabízí dům.

Ceník

Označení Dispozice Celková plocha Terasy lodžie/zahrada Stav Cena se zákonným DPH

Lokalita nemovitosti

 

Atraktivní čtvrť, která tvoří nejjižnější cíp města Brna, se rozkládá při levém břehu řeky Svratky. Díky kvalitní občanské vybavenosti zde najdete vše, co potřebujete. Musíte si vyřídit každodenní pochůzky? V centru se nachází městský úřad, pošta, gastronomická zařízení, nákupní možnosti a knihovna. Rodiče s dětmi jistě ocení základní a mateřskou školu, stejně jako možnost vyrazit s ratolestmi na hřiště. Chcete se bavit? Nedaleko je nákupní centrum Olympia, kam může celá rodina vyrazit v zimě na kluziště, v létě na in-line stezku či o víkendu na nový film. Nebo vezměte batoh a vydejte se na výlet do přírody! Samozřejmostí je kvalitní dopravní obslužnost autobusy a silničními tahy, díky nimž se během půlhodinky přesunete do středu Brna.