MENU

Polyfunkční dům Bílá růže

V části Komárov na jižní straně Brna pro Vás připravujeme polyfunkční dům Bílá růže, který nabídne jedinečné prostory pro 25 bytů, 12 jednotek přechodného ubytování, restauraci, lékárnu a lékařské ordinace.

Objekt vznikne přestavbou původního hotelu Bílá růže, který promění v jedinečný polyfunkční areál. Bytové prostory se budou snoubit s komerčním zázemím, které poskytne rezidentům skvělou příležitost využívat služeb zdejších subjektů. Tento světový prvek ještě podtrhne perfektní dosažitelnost centra města nabízejícího nepřeberné možnosti kulturního a společenského vyžití.

Přestavba a dostavba hotelu Bílá růže je pro mě od začátku velkou výzvou. Projekt představí ve vnitrobloku krásné zelené dvoupatrové bydlení, rozlehlé byty s předzahrádkami a terasami, ale i dvě čtyřpatrové budovy s menšími bytovými jednotkami, čímž nabídne kompletní sociální mix. Jedná se o moderní městské bydlení s veškeré benefity, díky čemuž si zde vybere skutečně každý. Původní budova hotelu bude po rekonstrukci sloužit jako zdravotní středisko, což doplní občanské zázemí poslova „pod jednou střechou“.

Ivor Ševčík , předseda představenstva